Geachte mede wijkbewoners en wijkgeïnteresseerden,


Gemiddeld twee keer per jaar voorziet de wijkraad u via de wijkkrant van informatie over wat er in onze wijk speelt, of gaat spelen.

Daarnaast is er 10 keer per jaar gelegenheid om elkaar te ontmoeten en van gedachten te wisselen tijdens onze openbare vergaderingen. Deze worden elke eerste dinsdag van de maand gehouden in het restaurant van het Reinaldahuis, inloop 20:00 uur, pauze 21:00 uur met hapje en drankje. Einde vergadering 22:00 uur met mogelijkheid om tot 23:00 uur met elkaar na te praten.

Eerstvolgende vergadering, na het zomerreces, is dinsdag 5 september.

Ook hebben we natuurlijk onze website www.parkwijk-zuiderpolder.nl en onze Facebook pagina.

Daarnaast willen wij u graag de mogelijkheid bieden om tussentijds rechtstreeks geïnformeerd te worden door toezending van onze Nieuwsbrieven per e-mail. Op deze manier blijft u altijd snel op de hoogte van het belangrijke actuele nieuws over plannen en activiteiten in onze wijk.

U kunt zich aanmelden door het sturen van een e-mail naar:

nieuwsbrieven.wijkraad.pzp@gmail.com

Vermeld in dit bericht uw naam (en eventuele organisatie) plus uw e-mail adres.


Uiteraard worden uw contactgegevens NIET gedeeld met andere personen en/of organisaties.


P.S. 
Ontvangt u nu al aankondigingen van de openbare wijkraadvergaderingen per e-mail, dan hoeft u zich niet opnieuw aan te melden. U gaat dan ook de Nieuwsbrieven ontvangen.

Comments are closed.

Parkwijk/Zuiderpolder
Parkwijk-Zuiderpolder
december 2023
M T W T F S S
« Nov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031